Zabudowa aut dostawczych - zakres usług

Dodano: 2016-06-07 Przez: admin


Firmy transportowe starają się regularnie odmieniać swoje pojazdy, bo są to dla nich najważniejsze narzędzia pracy. Wyposażają je w nowe części samochodowe i odmieniają ich wygląda, a nie myślą przy tym o podstawach. Taki samochód ma przede wszystkim dobrze się sprawdzać w pracy, czyli zabezpieczać kierowcę, pojazd oraz przewożone towary. Zapewnia to m.in. zabudowa aut dostawczych, do której należy już wiele usług. Które z nich są najważniejsze?

Zabudowa podłogi

Podłogi w samochodzie pełnią bardzo ważną funkcję, tym bardziej, jeśli to na nich ustawia się rozmaite towary i bagaże. Muszą być przede wszystkim odporne na niekorzystne działanie płynów - oleju, wody oraz kwasów. Nie mogą także zbyt szybko się ścierać, dlatego powinny wykazywać się wysoką trwałością. Zabudowując je, można zastosować specjalne płyty podłogowe, które pokrywa się najczęściej warstwą antypoślizgową. Gwarantuje to jeszcze większe bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i samym, przewożonym towarom.

Zabudowa ścian

Na ścianach samochodów dostawczych muszą pojawić się specjalne panele ścienne. Będą one chronić pojazd przed uszkodzeniami wewnętrznymi, które mogłyby go zniszczyć od środka. Taka zabudowa aut dostawczych pozwala również zadbać o higienę w pojeździe. Dzięki niej nic nie wylewa się w aucie, a w razie konieczności jego ścianki można z łatwością umyć i oczyścić. Zwiększa to wartość całego pojazdu i sprawia, że jazda nim jest niezwykle przyjemna i komfortowa.

Usługi dodatkowe

Do dodatkowych usług należy m.in. docieplanie pojazdu. Całą pakę obkłada się wtedy specjalną pianką, która spełnia właściwości termoizolacyjne. Czasem przydaje się także wygłuszanie, jakie wykonuje firma mogąca zaoferować zabudowę pojazdu. Pełna zabudowa aut dostawczych może być trochę kosztowna, jednak mimo tego warto się na nią zdecydować. Tak przygotowany pojazd bardzo dobrze sprawdzi się na drodze i pozwoli dostawcy wywiązać się nawet z najcięższych zadań. A na tym skorzysta już cała firma oferująca przewóz i transport.
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Menu